KONST / Litografier / Färglitografier 9557569
*
nr 955 7569
Färglitografier
2 st, Sven Jonsson, ej sign, bladets mått: 45 x 63
Kondition: lösa blad
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 april 2015
kl 20:40:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 18:09:53
1
Vinnande bud
20/4 18:10:09
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej sign färglitografier litografier sven jonsson
-
5098 Blyerts
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Bildmått: 54x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:54
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:05
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
*
Färglitografier
Kondition: lösa blad
nr 955 7569
Färglitografier
2 st, Sven Jonsson, ej sign, bladets mått: 45 x 63
Kondition: lösa blad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 18:09:53 | 1 | Vinnande bud |
20/4 18:10:09 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej sign färglitografier litografier sven jonsson
-
5098 Blyerts
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Bildmått: 54x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:54 -
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:05 -
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38